Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

AUTOSPORT OOTEREŽIIMIL


Koroonaviirusest tulenevate piirangute ja olukorra ebastabiilsuse tõttu otsustas EAL koostöös alakomiteedega edasi lükata või ära jätta kõik maikuusse planeeritud autospordivõistlused ja treeningpäevad. EAL ja alakomiteed paluvad võistlejatelt mõistvat suhtumist ning soovitavad rangelt jälgida tervisameti ettekirjutusi. Usume, et autospordi tegus ja nutikas kogukond kasutab sunnitud võistluspausi targalt, valmistab ette võistlustehnikat ja lihvib enda füüsilist vormi olemaks tagasi stardirivis tugevamana kui kunagi varem. Loodame peatset olukorra paranemist ja piirangute leevenemist, et esimesel võimalusel jätkata võistluste ning treeningkogunemiste läbiviimist. Teavitame nii võistluste korraldajaid kui võistlejaid võimalikest arengutest jooksvalt. Tervist soovides Eesti Autospordi Liit


© 2018 by Karu Stuudio