Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

BMW Xtreme võitjad: „Tänane päev läks nii hästi kui võimalik!“

Tänane päev läks nii hästi kui võimalik!“ ütlesid täna Estonian Grand Prix'l BMW Xtreme klassis 45-minutilise kestussõidu võitnud Juha Huhtala ja Juho Siekkinen.

Täna toimus BMW Xtreme klassis kolmas, pikem võistlussõit, kus kõigil meeskondadel on kohustuslik ka boksipeatus. Rajale mindi eilsetele tulemustele vastupidises järjestuses, ehk esimeselt stardikohalt alustas Mario Rinaldo. Mõne ringi jooksul Rinaldo ka juhtis, kuid keeras siis mootoririkke tõttu boksiteele. Ei kulunud palju aega, kui liidripositsiooni haaras enda kätte tiim nr 60 Huhtala/Siekkinen.

Kui möödas oli pisut enam poolest võistlusajast, tuli enamik meeskondi boksi ning tundus, et eilse teise sõidu võitja Gert Jugala pääses üsna suveräänselt liidriks. Kohtunikud aga tuvastasid, et ta peatus boksis vähem kui nõutud 70 sekundit ning Jugala sai Stop&Go karistuse. Kui eestlane uuesti rajal konkurentidega ühines, oli ta langenud kuuendaks. Ta sooritas küll kaks ideaalset möödasõitu, kuid neljandast kohast enamaks aega ei jagunud.

Huhtala/Siekkinen said oma liidripositsiooni tagasi ning võisid nädalavahetuse kokkuvõtteks tõdeda, et kuigi laupäev teise sõidu intsidendi tõttu ühele tiimiliikmetest, Huhtalale, lõppes 0-punktilise tulemusega, sujus pühapäev ideaalselt. Täna olid teised Santtu ja Marko Rantanen ning kolmandad Tomi ja Roope Sundström.

Estonian Grand Prix toetajad on EAS, Kultuuriministeerium, AS Postimees Grupp, AS Ekspress Grupp, Husqvarna Eesti, Pärnu linn, Tallink, Henkell, Fremax, Mariine Auto – Peugeot, Pere Optika - Motopere prillipood, Jazz Pesulad, AS Toode, Cramo Eesti ja Skamet.

Lisainfo ja täpsemad tulemused: www.estoniangrandprix.com


© 2018 by Karu Stuudio