Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Estonian Grand Prix 2019 algas väga väikeste vahedega


29.06-30.06.2019 toimuv Eesti autoringraja võistluste lipulaev algas juba täna kvalifikatsioonidega mitmes võistlusklassis. Klass BMW Xtreme, kus hooaja lõpus jagatakse ka ainus autoringraja Eesti meistritiitel, sai seekord eriti tiheda stardirivi.

Esimeses kvalifikatsioonisõidus edestas oma parimal ringil meistrivõistluste liider, auto #60 (Juho Siekkinen/Juha Huhtala) teise stardipositsiooni saanud #50 (Santtu Rantanen/Marko Rantanen) vaid 0,006 sekundiga. Punktitabelis teist kohta hoidev Gert Jugala (#73) kaotas kolmandana juba „massiivsed“ 0,139 sekundit.

Teises kvalifikatsioonis domineeris juba Gert Jugala (#73), edestades Juho Siekkinen/Juha Huhtala (#60) võistluspaari tervelt 0,045 sekundiga. Auto #50 (Santtu Rantanen/Marko Rantanen) leppis kolmanda stardikohaga, kaotades oma parimal ringil kvalifikatsiooni võitjale 0,335 sekundit.

Laupäeval (29.06) algavad võistlussõidud nii autodele, vormelitele kui ka mootorratastele. Võistluspäev avatakse kell 12 ning Kanal 12 ja Postimees online vahendusel toimub sellest rahvusvaheline ülekanne.

Estonian Grand Prix toetajad on EAS, Kultuuriministeerium, AS Postimees Grupp, AS Ekspress Grupp, Husqvarna Eesti, Pärnu linn, Tallink, Henkell, Fremax, Mariine Auto – Peugeot, Pere Optika – Motopere prillipood, Jazz Pesulad, AS Toode, Cramo Eesti ja Skamet.

Otseülekanne, tulemused ja lisainfo : www.estoniangrandprix.com


© 2018 by Karu Stuudio