Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Autoringraja Eesti meistrivõistluste punktide eest heideldi Soome palavuses

Möödunud nädalavahetusel toimus Soomes Ahvenistos Eesti autoringraja meistrivõistluste 2.etapp klassile BMW Xtreme. Võitlus, mis läks ühtlasi arvesse ka NEZ karikasarja arvestuses, tõi stardijoonele 17 võistlusautot. Äärmiselt kuumades oludes toimunud kolmes võistlustardis oli edukaimad EST 1 Racing meeskonna autosportlased. Sõitjatepaar Huhtala/Siekkinen võitis kaks ning Gert Jugala ühe sõidu.

Samal nädalavahetusel jagati Poznanis (Poola) vormel Historic Eesti karikavõistluste punkte. Klassis Easter toimunud kahes stardis oli kiireimad sakslane Hartmut Heidicke ja Läti võistleja Raitis Murnieks ning klassis Mondial vastavalt Andris Grikis ja Taavi Kuul.


© 2018 by Karu Stuudio