Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Uus vaatus Eesti meistrivõistlusel klassis BMW Xtreme ja Eesti karikavõistlusel vormel Historic sarj


EMV ning ühtlasi ka FIA Põhjamaade karikasarja (NEZ) II etapp BMW Xtreme klassis toimub Soomes, Hämeenlinnas asuval ajaloolisel Ahvenisto ringrajal. Keeruline, suurte kõrgusvahedega ringrada ning ebatavaliselt kuum ilm tõotavad raskeid, kuid samas põnevaid võidusõite. 18 osalejaga võistlejaterivis on ka Sven Karuse (Reinup Motorsport) kui ka hetkel meistrivõistlusi juhtiv Gert Jugala (Est 1 Racing). Võistlussõidud toimuvad nii laupäeval kui ka pühapäeval.

Samal ajal jagavad EKV ja ka Balti karikasarja punkte vormel Historic sõitjad Poolas, Poznani ringrajal. Eestlasi on ennast stardirivvi üles andnud 5 sõitjat, nende hulgas Taavi Kroon ja Taavi Kuul.

Operatiivsed tulemused – „Circuit Poznan


© 2018 by Karu Stuudio