Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

2019. a autoringraja hooaeg avatakse lõunanaabrite juures


Nagu juba mitmendat aastat traditsiooniks, avatakse Eesti autoringraja hooaeg Lätis, legendaarsel Bikernieki ringrajal 10.-12. mail toimuva "DeWALT Grand Prix" raames.

Olles nii Eesti meistrivõistluste, Eesti karikavõistluste, Balti meistrivõistluste (BaTCC), kui ka FIA Põhjamaade karikasarja (NEZ) esimene etapp, on võistlusklasse palju ning sõidud kindlasti täis vihast sportlikku võitlust. See on suurepärane võimalus näha võistlemas erinevaid autosid legendaarsetest vormel Estoniatest ülikiirete Lamborghinideni ja starte lühkestest sprintidest 6-tunnise kestvussõiduni.

Eesti meistrivõistluste punkte hakatakse jagama BMW Xtreme ning karikavõistluste punkte vormel Historic klassis. Kindlasti pakub põnevat vaatemängu maailmas ülipopulaarne ning BaTCC sarja raames debüüti tegev TCR-võistlusklass, kus stardis ka mitmed Eesti võistlejad. Kaasa saab eestlastele elada kokku kuues erinevas võistlusklassis.

Rohkem infot batcc.eu ning siin ajakava.


© 2018 by Karu Stuudio