Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Ralf Aroni nädalavahetuse F3 etapil rikkusid probleemid autoga

Silverstone' ringrajal sõidetud F3 Euroopa meistrivõistluste etapil oli Ralf Aron sunnitud katkestama esimese ja kolmanda sõidu ning teenis ühe punkti nädalavahetuse teisest sõidust.

Foto: Prema Powerteam

Juba esimeses kvalifikatsioonis oli selge, et Ralf Aronil on autoga probleeme ja need jätkusid läbi kogu nädalavahetuse. Tasavägiselt kulgenud kvalifikatsioonid tõid Aronile kõigiks kolmeks sõiduks stardikohad alles teises kümnes. Avasõidus kulusid Prema Powerteami kolmel sõitjal, nende seas Ralf Aronil rehvid liialt kiiresti ja kõik kolm olid sunnitud rehvipurunemiste tõttu katkestama. Teises sõidus õnnestus Aronil tõusta 10. kohale ja teenida ühe punkti. Kolmas sõit aga lõppes eestlase jaoks varakult, sest üks konkurentidest sõitis talle küljelt sisse ja Aron oli sunnitud tagavedrustuse purunemise tõttu katkestama. Ralf Aron: "Meil olid autoga taas samad probleemid, mis Budapesti etapil - mootor ei käi korralikult ja nii jääme ajasõitudes parimatest kaugele. Ma võin ju heade startidega end ettepoole võidelda, aga ega kaugele ei jõua, kui hoogu pole. Esimeses sõidus kulusid rehvid sedavõrd palju, et peale minu purunesid rehvid ka teistel meie tiimi sõitjatel. Kolmandas sõidus aga sõideti mulle lihtsalt sisse. Nädalavahetus oli tõesti kehv ja nüüd peame midagi autoga ette võtma, ja kui seda ei suuda, siis pole midagi head oodata."

#RalfAron #Silverstone #F3

© 2018 by Karu Stuudio