Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Mikk Maaten: „Tahaks võita, muud võimalust ei ole!“

Eesti autoringrajasõitja Mikk Maaten püüab sel nädalavahetusel Baltimaade kestvussõidu meistrivõistluste (BEC) kolmandal etapil Riias taas esikohta.

Foto: Raimonds Volonts


Pärast mais-juunis peetud kaht esimest etappi on etappi on Mikk Maateni ja leedulanna Ernesta Globytė juhitud #5 GSR Motorsport Volkswagen Golf GTI TCR punktiarvestuses teisel kohal. Juunikuise võistluse võitsid nad kindlalt ja olid kiireimad ka maikuisel etapil, kuid pentsiku tehnilise rikke tõttu kaotatud üheksa ringi ei lubanud toona viiendast kohast kõrgemale tõusta. Tiitlivõimaluste säilitamiseks on seekord vaja kindlasti võitu.


Kui eelmised võidusõidud olid mõlemad neljatunnised, siis sel laupäeval kestab võistlus Riias rajal koguni kuus tundi. BEC kolmanda etapi start antakse Bikernieki rajal kell 14.00 ja finiš on kell 20.00. Hetkeseisuga on stardinimekirjas 16 autot.

Foto: Raimonds Volonts


Mikk Maaten: „Võita tahaks, ega muud võimalust ei ole. Kuna seekordne sõit kestab kauem, on tiimis veel ka kolmas sõitja, leedulane Mindaugas Boguševičius. Ta on üsna kogenud, osalenud ka Palanga 1000 kilomeetri sõidus. Meie peakonkurent #58 Rotoma Racing BMW sõidab ka ilmselt kolmekesi ja eks palju olenebki sellest, kui kiire see kolmas sõitja neil on. Kahju, et nii vähe autosid on üles antud, aga ma loodan, et ehk tuleb veel mõni juurde. “


Võistluse kodulehekülg: http://batcc.eu/2017/07/11/riga-summer-race-2018/

Sõidu käik on internetis otseülekandena jälgitav võistluse kodulehekülje kaudu.


Tänavune BEC on neljaetapiline sari, Riias sõidetakse 12. mai, 9. juunil ja 19. augustil ning lõpuetapp toimub Pärnus 23. septembril.

#MikkMaaten #BEC #Bikernieki #GSRMotorsport #TCR

© 2018 by Karu Stuudio