Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

Jüri Vips jõudis F3 sarja avaetapil punktikohale

Jüri Vips alustas Pau tänavarajal oma esimest täishooaega Euroopa F3 meistrivõistlustel ja saavutas avasõidus 10. koha, mille eest teenis ka esimese punkti. Kahjuks ülejäänud kahes sõidus tänu ebaõnnestunud teisele kvalifikatsioonile tal punktikohal finišeerida ei õnnestunud.

Foto: FIA F3

Pau tänavarada on uustulnukale eriti keeruline, sest seal pole võimalik varem testida, nagu tavalistel ringradadel. Esimeses kvalifikatsioonis sõitis Motoparki võistkonnas sõitev Jüri Vips välja 12. stardikoha ning võistluse käigus õnnestus tal mööduda kahest konkurendist ja tõusta kümnendaks. Vihmaga sõidetud teises kvalifikatsioonis tal aga head aega avarii tõttu välja sõita ei õnnestunud ning ülejäänud kaheks sõiduks jäi tema stardikohaks 19. Mõlemas pühapäevases sõidus parandas Jüri Vips oma stardikohta ning finišeeris vastavalt 17. ja 12. kohaga. Jüri Vips: "Tegelikult oli mul kiirus päris hea, aga võib-olla tekkis enesekindlus isegi liiga kiiresti. Sõitsingi esimeses kvalifikatsioonis korraks äärekivisse ja pidin boksis käima. Ja teises kvalifikatsioonis sõitsin märjal rajal seina ja head aega ei saanudki. Väikesed vead rikkusidki terve nädalavahetuse. Pau rajal on keeruline mööda saada ja kuiva ilmaga saab kohta parandada vaid hea stardiga. Kaks esimest sõitu sõitsime kuivaga, ja kolmandas vihmaga toimunud sõidus oli kiirus hea, aga see sõit kahjuks katkestati."

#Pau #JüriVips #F3

© 2018 by Karu Stuudio